0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות אושי אושי

זכיינות אושי אושי

מנות המטבח היפאני, בעיקר סושי, שנחשבו על לפני מספר עשורים לנדירות במיוחד, הפכו בשנים האחרונות ללהיט עצום בקרב הישראלים. מי היה מאמין שמנה העשויה מאורז ודגים עטופים באצה, תכבוש את ליבם של הישראלים חובבי החומוס והשניצל בפיתה. אבל עם עובדות אי אפשר להתווכח: הישראלים אוהבים סושי. בעקבות הביקוש, עלה משמעותית גם מספרן של המסעדות והרשתות המציעות בתפריט שלהן סושי ומנות נוספות מהמטבח היפאני והאסיאתי. רשת מסעדות הסשי אושי אושי, נחשבת על ידי רבים לאחת המוצלחות שבהן. סניפי רשת אושי אושי, הפרוסים במקומות בילוי בכל הארץ, מושכים אליהם סועדים רבים וגם יזמים אשר חשים כי זכיינות אושי אושי, היא הדרך שלהם להיכנס לעולם עסקי המזון.

העובדות מלמדות על כך שהם אינם טועים. אחד היתרונות של זכיינות אושי אושי, הוא שבדומה לזכיינות של כל רשת אחת, היא מאפשרת ליזמים לנהל ולהפעיל עסק משלהם וליהנות מתמיכה מקצועית, שיווקית ועסקית של רשת גדולה ומוכרת. פתיחה של סניף במודל הזכיינות, מקטינה משמעותית את הסיכונים שנוטלים עליהם היזמים בעת פתיחת עסק חדש. בענף המזון, בו כידוע התחרות גבוהה במיוחד, להקמה של סניף של רשת מוכרת, יש יתרונות עצומים. כדי ליהנות מיתרונות אלו, באופן היעיל ביותר, מומלץ להגיע עם הרשת להסכם זכיינות הוגן, שישתלם לשני הצדדים. על מנת לעשות זאת, יש צורך ביועץ משפטי מנוסה. כמו למשל גיא קולן המומחה לזכיינות.

עורך הדין גיא קולן הינו, לדעתם של רבים, המומחה מספר אחת לזכיינות בישראל. עורך הדין קולן צבר ניסיון רב בליווי מקצועי וייעוץ משפטי לזכיינים ולחברות מזכות, ישראלית ובין לאומיות במהלך החתימה על הסכמי זכיינות. אם גם אתם מעוניינים בזכיינות אושי אושי, אתם מזומנים ליצור קשר עם עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות.