0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ארומה - כמה עולה?

זכיינות ארומה - כמה עולה?

הסיפור של ארומה מתחיל בירושלים בשנת 1997 ע"י צמד אחים שהשקיעו סכום סמלי של 70 אלף ש"ח. בתום שלוש שנים, בעת שהרשת מנתה 3 סניפים בלבד, כולם בירושלים, פוצלה הרשת בין "ארומה ת"א" לבין "ארומה ישראל" כאשר שתיהן עובדות תחת מיתוג משותף ובמודל עסקי זהה- זכיינות. כיום ההבדל בין שתי החברות כמעט ואינו מורגש ומדובר על אחד מבתי הקפה היותר מוכרים בארץ.

רשת ארומה פועלת באמצעות זכיינים. זכיינות היא דרך עסקית לפתח עסק אחד לרשת תוך הקטנת הסיכון של הבעלים. הזכיינים הם אלה שנושאים בעיקר הסיכון והם אלה אשר מנהלים את הסניפים בפועל. כך יוצא שמי שהשקיע הינו בעל האינטרס לשמור על השקעתו (בניגוד לניהול על ידי שכירים אשר אינם מחויבים).

מה במקום
רשת ארומה מקפידה על אוכל פשוט אך מיוחד, טרי ומגוון, כאשר כל מנה נעשית במקום ויוצאת תוך זמן קצר. לצד מגוון נאה ושירות אדיב, גם ניתן למצוא מחירים נוחים לכל כיס, כך שללא ספק מדובר על אחת רשתות הקפה היותר מוכרות. אם נבקש לתמצת את סוד ההצלחה ע"י חמישה פרמטרים, נציין טריות, קפה ריחני שנקלה במקום, אווירה נעימה ומודרנית, מחירים נוחים וכמובן שירות ויעיל.

איכות
רשת ארומה מבינה שהרבה תלוי ברמת חומרי הגלם ועל כן מציגה מבחר איכותי של חומרי גלם טריים. מדובר על ירקות ופירות שטופים וטריים שמגיעים ללקוח באופן מהיר יחסית. עוד במקום ניתן ליהנות מניחוחות של אפיית בצקים וכמובן מהליך הזמנה יעיל וחוויתי בו הלקוח מוזמן לשלוט על כלל המרכיבים, עוד משלב בחירת סוג הלחם הרצוי.

סניפים
סניפי הרשת פועלים באמצעות זכיינים. מודל הזכיינות מאפשר הקטנת הסיכון לרשת, מצד אחד, וניהול מקצועי יותר של הסניפים, מצד שני. כיוון שמדובר על שילוב של כריכים וסלטים לצד קפה איכותי וקינוחים, הקהל הישראלי מוקיר את סניפי הרשת ועל כן מאפשר לפתוח סניפים נוספים. כיום יש יותר מ130 סניפים שפזורים בכול רחבי הארץ והיד עוד נטויה. כמו כן גם ניתן ליהנות מסניפי ארומה במקומות נוספים בעולם, (רומניה, קנדה, ארה"ב ועוד), כך שגם בחו"ל ניתן להרגיש בבית.

תרומה לקהילה
מלבד איכות וטריות, גם ניתן ליהנות מאיכויות נוספות. ארומה מוכיחה שאכפת לה מהחברה ועל כן היא דואגת לנגישות לנכים, מעסיקה עובדים מוגבלים, תורמת זמן לתרומה לקהילה ללא מטרות רווח וכדומה, כך שמדובר על תרומה גדולה ומחנכת. לבסוף, כיוון שלא ניתן לדבר על רשת ארומה מבלי לציין כמה מילים אודות הקפה, נציין שהתערובת היא תוצאה של פיתוח ארוך שנים, כך שישנה התאמה לחיך הישראלי ומגוון תערובות איכותיות.

הסכם הזכיינות
ההתקשרות עם רשת ארומה מתחיל בהסכם הזיכיון. הסכם הזיכיון הינו הסכם חד צדדי אשר דורש מענה הולם מטעם הזכיין, תוך מתן הגנה בנושאים רבים אשר אסור להשאיר לשיקול דעתה הבלעדי של הרשת. עו"ד גיא קולן מומחה בתחום הזכיינות ורואה עצמו אחראי לאפשר לזכיין להגיע לחוף מבטחים בשים לב להשקעה הגדולה הכרוכה ברכישת זיכיון. עו"ד גיא קולן ינהל בשם הזכיין מו"מ תוך החלפת טיוטות עד להגעה לטיוטה מוסכמת, וכן ילווה את הזכיין במעמד החתימה. רוצים לדעת כמה זה עולה? אל תתביישו והתקשרו עכשיו!