0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות חומוס בהדונס

זכיינות חומוס בהדונס

חומוס הוא אחד המאכלים הכי מזוהים עם ישראל וגם אחד האהובים ביותר. רכישת זיכיון של חומוס בהדונס – רשת פופולרית מאוד בעלת למעלה מ-20 סניפים – היא קיצור דרך לכל מי שרוצה ליהנות מחומוסיה הומת אדם לאורך כל שעות היום, וכדי להבטיח תנאי זיכיון אידיאליים כדאי להתנהל מול אנשי בהדונס עם ליווי משפטי של עורך דין מומחה לזכיינות.

עו"ד גיא קולן עוסק בזכיינות על היבטיה השונים והמגוונים מזה שנים רבות וכבר צבר ניסיון נרחב באופן כללי בתחום המשפט המסחרי והעסקי. בנוסף הוא ליווה זכיינים של חומוסיות וגם רשת לחומוס, וסייע להם לחתום על חוזה מיטבי מול הרשת, כך שהוא גם מכיר היטב את מבנה העסקה ואת התנאים. בזכות כל אלה, יכול עו"ד קולן להבטיח – ולא רק להבטיח אלא גם לקיים – משא ומתן יעיל מול בהדונס, גיבוש הסכם זכיינות שמשקף את מלוא האינטרסים שלכם ויציאה לדרך והפעלת חומוסיה תוך פרק זמן קצר ככל האפשר וללא עיכובים שלא לצורך.

כדאי לזכור שכפי שחומוס הינו מאכל בסיסי אולם הכנתו מחייבת תשומת לב מוקפדת לפרטים רבים, כך גם לפני חתימה על חוזה זכיינות של חומוס בהדונס (פירוש השם, אגב, הוא פטרוזיליה בעיראקית) יש לתת את הדעת על סעיפים ונושאים רבים. בין השאר חשוב מאוד לעגן בחוזה ברור ומנוסח היטב את ההתחייבויות של הרשת כלפי הזכיין, את התשלומים לרשת, את מדיניות רכישת המוצרים השונים מהרשת (חומרי גלם, מנות מוכנות, מוצרים נלווים), סוגיות כגון מה ייחשב כהפרה של החוזה מצד הרשת ומהן הסנקציות שהיא רשאית להטיל על הזכיין בכל מקרה, מהן חובותיו של הזכיין לאחר תום תקופת הזיכיון, ועוד.

עוד חשוב להדגיש שהמציאות העסקית בה מתנהלות כיום חומוסיות משתנה בתדירות גבוהה, ועל כן רק ליווי של עו"ד מנוסה ומיומן בכל הנוגע לחוזי זכיינות יבטיח שלא ייגרם לכם נזק כלכלי או אחר גם בעתיד.