0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות טרי על הבוקר

זכיינות טרי על הבוקר

אם אתם לא אוהבים את העבודה היום יומית שלכם, אם אתם מרגישים שמגיע לכם יותר, אולי הגיע הזמן שתתעוררו? רשת טרי על הבוקר, המתמחה באספקת מוצרי מזון טריים ללקוחות פרטיים, משרדים וגני ילדים, אינה מפסיק להתרחב. וכאשר רשת כמו טרי על הבוקר מתרחבת, היא זקוקה לכמות גדלה והולכת של קווי חלוקה ושל זכיינים שיפעילו אותם. השיטה בה פועלת חברת טרי על הבוקר, מאפשרת לזכיין לנהל קו חלוקה משלו ולספק דברי מאפה, מיצים, מוצרי חלב ומוצרי מזון רבים נוספים מתוצרת החברות המובילות בישראל, תחת שמה של חברת טרי על הבוקר, המובילה את התחום. לפני שיהיה מאוחר מדי אתם מזומנים להתעורר ליצור קשר עם משרדו של המומחה לזכיינות עורך הדין גיא קולן ולהתחיל להתקדם אל עבר זכיינות טרי על הבוקר כולל קווי חלוקה.

עורך הדין גיא קולן נחשב על ידי רבים כמומחה מספר אחד לזכיינות בישראל, ובצדק. מעטים המשפטנים הישראלים שצברו ניסיון עשיר ומגוון כמו עורך הדין קולן במשא ומתן הנוגע להסכמי זכיינות ובחתימה על ההסכמים עצמם. עורך הדין קולן ייצג חברות מזכות וזכיינים והוא בקי במבנה עסקות הזכיינות השונות עם חברות מזכות ישראליות וחברות מזכות בין לאומיות. יצירת קשר עם עורך הדין גיא קולן, המומחה לזכיינות, תאפשר לכם ללמוד ממנו לא מעט פרטים לגבי אופי העסקה ומידת הכדאיות שלה עבורכם.

זכיינות טרי על הבוקר, כמו כל זכיינות אחרת בעסקי המזון ובתחומים אחרים, כפופה למספר רב במיוחד של תנאים המופיעים בחוזה משפטי מפורט. עורך הדין קולן, מכיר היטב חלק גדול המתנאים והסייגים הללו, הוא יסייע לכם להבין את המשמעות של כל אחד ואחד מהם בנוגע לרווחיות העתידית של העסק שלכם, ובכך יאפשר לכם להגיע להסכם הוגן ומשתלם עם רשת טרי על הבוקר.