0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות יופ

זכיינות יופ

עולם האופנה, כפי שוודאי ידוע לכם, הוא עולם מרתק, עשיר בצבעים, צורות, יצירתיות והתחדשות. אם אתם אוהבים אופנה ורוצים לפוך את האהבה שלכם לדרך חיים, הגעתם למקום הנכון. ברוכים הבאים למשרד של עורך הדין גיא קולן המומחה לזכיינות.

למה זכיינות?
זכיינות, היא מודל עסקי שבו אתם, היזמים רוכשים מרשת מזכה כלשהי, במקרה שלנו רשת האופנה יופ, את הזכות לפעול תחת שמה ולמכור את מוצריה הבלעדיים, היא הדרך הקלה והבטוחה ביותר בה תוכלו להקים עסק משלכם בתחום האופנה. זכיינות יופ תאפשר לכם להקים חנות של הרשת, בקניון או באזור קניות מרכזי, לרכוש ממנה את פריטי האופנה הבלעדיים שלה ולהציע אותם ללקוחות, תחת המטריה של רשת ידוע ומוכרת.

זכיינות יופ. איך זה עובד?
חברות רבות הפועלות בתחום האופנה, מציעות לזכיינים להצטרף אליהן באמצעות תשלום של דמי זכיינות חד פעמיים ותמלוגים חודשיים כאחוזים מהמכירות. במקרים רבים, הזכיינים מקימים את הסניפים על חשבונם ואחראים לניהול השוטף, בעוד חברות האופנה המזכות, הן האחראיות למלאי בחנות ועוד. הזכיינים מעבירים לרשתות גם אחוזים מההכנסות לכיסוי הוצאות הפרסום.

זכיינות יופ. האם זה כדאי?
התשובה לשאלת מפתח זו תלויה בגורמים רבים. בניהם גם יכולות הניהול וקבלת ההחלטות שלכם, המיקום של הסניף ועוד. אחד הגורמים העיקריים שישפיעו על כדאיות הסכם הזכיינות שלכם עם רשת יופ או כל רשת אופנה אחרת, היא מבנהו של הסכם הזכיינות.

עו"ד גיא קולן, הדרך שלכם זכיינות יופ
עורך הדין גיא קולן, המומחה לדיני זכיינות, ייצג בעבר מספר רב במיוחד של זכיינים ורשתות מזכות בדרך להסכמי זכיינות. אם אתם מעוניינים בהסכם איכותי, כדאי והוגן עם רשת האופנה יופ, אתם מוזמנים לפנות עוד היום אל משרדו של עורך הדין גיא קולן.