0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות ספורט

זכיינות ספורט

ישראלים רבים אוהבים ספורט ומבינים לא מעט בספורט. ישראלים רבים גם עושים מהידע הזה כסף. מאות תחנות ספורט הפרוסות ברחבי הארץ, מאפשרות לחובבי הספורט להמר על תוצאות של משחקים ולהרוויח. גם בעלי התחנות נמצאים במצב המאפשר להם לא מעט רווחים. לכן, יזמים רבים פונים מדי שנה אל משרדי המועצה להסדר הימורים בספורט, המפעילה את תחנות ספורט, בבקשה לחתום על הסכם זכיינות ספורט ולהפעיל תחנת ספורט מורשית. לא כל הצעה המוגשת למועצה להסדר הימורים בספורט מתקבלת באופן מיידי. ההיפך הוא הנכון. ההצעות עוברות בדיקה מקיפה עם הגיען למשרדי המועצה. במידה והן עונות לדרישות, מועברות ההצעות אל ועדת התחנות, הקובעת האם לקבל או לדחות אותן.

מיקומה של התחנה המיועדת, שעות הפתיחה שלה, העסק אשר במסגרתו תוקם התחנה וזהות הבעלים. אלה הם ארבעת הנושאים העיקריים הנבדקים על ידי המועצה להסדר הימורים בספורט, כשיקולים לאישור או שלילה של פתיחת תחנות ספורט חדשות. היזמים עצמם צריכים להוכיח תיק נקי מהרשעות ולהציג לא מעט מסמכים מגופים רשמיים רבים, ביניהם גם רשויות המס השונות. אם זכיינות ספורט נראית לכם כמו הצעד הראשון להצלחה כלכלית, אסור לכם להמר על היכולת שלכם לזכות בה. כדי לחתום על הסכם זכיינות ספורט במהירות וביעלות, אתם זקוקים לליווי משפטי מקצועי.

כאשר מדברים על ייעוץ משפטי מקצועי בתחום הזכיינות בישראל, מדברים על עורך הדין גיא קולן. עורך הדין קולן הוא מומחה לזכיינות. משמעות הדבר היא שעורך הדין קולן השקיע רבות בלימוד של התחום על כל צדדיו ורכש ניסיון מקצועי עשיר בליווי מקצועי וייעוץ משפטי עבור זכיינים וחברות מזכות בתחומים שונים. מעוניינים בזכיינות ספורט? אל תהמרו, צרו קשר עוד היום עם המומחה לזכיינות, עו"ד גיא קולן.