0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

זכיינות קפה עלמה

זכיינות קפה עלמה

איך היום שלכם מתחיל? סביר להניח שכמו כולם בשתיית קפה. מה לגבי איזה מאפה קטן בצד, או אולי ארוחת בוקר עשירה ומפנקת? זה נכון שלא תמיד ניתן לעשות זאת במסגרת החיים העמוסה, אך מדי פעם ניתן לפנות זמן איכות ולהקדיש אותו לעצמנו. קפה עלמה הינו רשת חדשה (נכון לנובמבר 2015) מקבוצת לנדוור. קפה עלמה מציע קפה איכותי במגוון סגנונות, עוגות ומאפים מתוצרת מקומית טרייה, וארוחות שף. לדברי הרשת המנות מתאימות לטבעוניים, צמחוניים, וישנן גם מנות בשריות וחלביות.

כיום קיים מספר מצומצם של סניפים לרשת, וכן חנויות אשר מוכרות את תוצרתה. כפי שרשתות רבות פועלות, גם כאן הרצון לגייס זכיינים רבים ככל שניתן. אלו יקימו סניפים במקומות נוספים בארץ, ויסייעו להמשיך את השושלת המבורכת של בית הקפה. מעוניינים לעלות הילוך? יש רק מספר פרטים קטנים אותם עליכם לבצע.

לקחת חלק פעיל בהצלחה

הרשת מציעה ללקוחות את כל מה שנחוץ להם על מנת להעביר את היום. ההצלחה לה זוכה כיום וההכרה החיובית מצד הלקוחות, הופכות אותה אט אט לשם דבר. רכישת זכיינות טומנת בתוכה מחויבות רבה, אשר כוללת הרבה יותר מתשלום דמי זיכיון נדרש. על הזכיין להיות נאמן למותג ולעבוד בכפוף לנהלים אותם קבעה הרשת המזכה.

זכיין של הרשת צריך לייצג אותה בפני ציבור שלעיתים לא זכה להכיר אותה, כשהרושם הראשוני הוא זה שעושה את ההבדל בין הצלחה לכישלון. לכן, הנטייה לבחור באדם שיהיה מסוגל לעמוד במשימה על סמך ניסיון עבר תהיה גבוהה.

סיוע מקצועי הכרחי

כמובן שלא תישארו לבד ותתמודדו עם כל העומס בלי להבין את התמונה המלאה. השלב הראשוני יהיה כמובן חתימה של הסכם זיכיון ורכישת זכויות שימוש במותג ובמוצרים. הסכם הזיכיון הינו הסכם מורכב וחד צדדי לטובת הרשת. תפרידו של עוה"ד המתמחה בזכיינות הינו לאזן את היחסים ככל האפשר ולשמור על האינטרסים הזכיין לאחר מכן תקבלו הדרכה מסודרת ובה כל מה שאתם צריכים לדעת, על מנת שתוכלו לנהל את הסניף על הצד הטוב ביותר. בחירה בבית קפה יהווה כניסה לתחום תחרותי מאוד. במקרה כזה יש יתרון לרכישת זיכיון מקבוצה מוכרת בעלת קבלות מוכחות, כמו גם כוח מיקוח מול משכירים, ספקים וכיוצ"ב. לאורך כל הדרך מומלץ להיעזר באנשי מקצוע לרבות עורך דין מומחה לזכיינות, אשר ינהל עבורכם את המו"מ עם הרשת, ניתן לקבל ייעוץ על מימון לעסק ולגבי תחומים נוספים שיעזרו לכם להיכנס לזכיינות מכיוון שהוא מכיר ויודע מה נהוג ומה מקובל בתחום.

עו"ד גיא קולן, מומחה זכיינות, מייצג זכיינים של רשת עלמה. הוא יתרום מניסיונו, ויוביל כל זכיין פוטנציאלי לחתימה על הסכם זכיינות, המורכב מסעיפים רבים, באופן בטוח ככל האפשר.