0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

ג'נטלמן זכיינות

ג'נטלמן זכיינות

מה גברים רוצים? את התשובה לשאלה המורכבת הזו, מנסות נשים ברחבי העולם למצוא מראשית ימי האנושות. חנויות המתנות לגברים, הן אחת הדרכים לענות לשאלה הזו. גברים רוצים מתנות גבריות, שעונים, אביזרי עישון ואלכוהול, משחקים גבריים, תיקים, סכינים פנסים ואביזרים שונים. רשת ג'נטלמן המציעה מגוון מתנות ומוצרים לגברים, היא אחד היעדים הראשונים שבהם מחפשים גברים ונשים מתנות לגברים. למה? פשוט מאוד, כי
יש בה הכול.

זכיינות ג'נטלמנית
רשת ג'נטלמן היא ללא ספק אחת מרשתות המתנות לגברים המובילות בישראל. שלושים סניפי הרשת, הפרוסים בכל הארץ, מציעים שפע של מוצרים איכותיים הפונים אל קהל גברי, בגילאים ובמצבים משפחתיים שונים. רשת ג'נטלמן, המעוניינת בדומה לרשתות רבות אחרות להעצים את הפעילות שלה על ידי הקמת סניפים בזכיינות, מציעה ליזמים המעוניינים להצטרף אליה כזכיינים, לא מעט יתרונות רבי משמעות.

מסלול זכיינות עם המון יתרונות
כזכיינים של רשת ג'נטלמן, תוכלו להיות בטוחים כי לעולם לא תצעדו לבד. המומחים של רשת ג'נטלמן, אשר התנסו בהקמת עשרות סניפים של הרשת, יעניקו לכם תמיכה מקצועית מלאה בכל הקשור לנושאים כמו מימון, רכש, תפעול, שיווק, גיוס והכשרת צוות עובדים, ועוד.
תמיכה זו כרוכה מן הסתם בעלויות, אשר יועברו אל הנהלת הרשת כדמי זכיינות חד פעמיים וכתמלוגים חודשיים ממחזור המכירות. עכשיו רק נשאר לכם לברר את הכדאיות הכלכלית של ההסכם עבורכם.

עו"ד גיא קולן – עורך דין וג'נטלמן
משרדו של עורך הדין גיא קולן הוא משרד בוטיק המתמחה בדיני זכיינות. מייסד המשרד, עורך הדין קולן, שימש במשך שנים ארוכות כיועץ משפטי ומנהל פיתוח עסקי של רשת בתי הקפה ארומה וליווה משפטית זכיינים ורשתות רבות בדרך להסכמי זכיינות. אם אתם מעוניינים בזכיינות של רשת ג'נטלמן, זהו האדם שאתם רוצים בצד שלכם.