0723385215

משרד ראשי: בני ברק. סניפים נוספים: חיפה, ירושלים ובאר שבע

אנו מספקים שירות ייצוג משפטי וליווי בהסכמי ההתקשרות שבין הרשתות לזכיינים.

ניתן ליצור קשר גם בטלפון: 0723385215
*
*

עורכי דין מסחריים

עורכי דין מסחריים

 פעילות עסקית נשענת במקרים רבים גם על בסיס משפטי איתן, שאותו מספקים עורכי דין מומחים לדיני מסחר - תחום רחב יריעה שכולל את דיני החוזים, דיני התאגידים, דיני העבודה ועוד ועוד.

בהתאם מספק עו"ד מסחרי ללקוחותיו מגוון רחב מאוד של שירותים: עורכי דין מסחריים מגישים בקשות לרישום חברות בע"מ, מלווים הליכי פירוק חברות מרצון, מנסחים הסכמי שותפים במסגרת הקמת שותפות (חוזים שתכליתם היא הסדרת היחסים בין השותפים), מטילים עיקולים וגם מבטלים, מגישים בקשות לבתי המשפט (לקבלת צווים שונים, לקבל פסק דין הצהרתי ועוד), מגבשים הסכמי השקעות, מלווים מיזוגים ורכישות, מייעצים לזכיינים ולרשתות מזכות בשלל סוגיות, מגישים תביעות (חוזיות / כספיות) וכתבי הגנה בפני תביעות שונות ובאופן כללי מבטיחים את זכויותיהם של לקוחותיהם בכל האמצעים הנדרשים לכך.

תחום ספציפי חשוב במיוחד במסגרת פעילותם של חלק מעורכי הדין המסחריים הוא ליטיגציה (התדיינות). הכוונה היא להופעות בפני בתי משפט, הליכי בוררות או גישור. כדאי לדעת שלא כל עורך דין מסחרי אמון גם על ליטיגציה מסחרית, שמחייבת איכויות ייחודיות. אמנם במרבית המקרים השאיפה היא להימנע מהליכים משפטיים (שעלולים להימשך זמן רב מאוד ולהעיב על תדמיתו של העסק או האדם שמעורבים באותם הליכים), אולם מאחר שלעתים אין מנוס אלא לפנות לעזרת בית משפט, בורר או הליך גישור, רצוי לשכור מלכתחילה את שירותיהם של עורכי הדין המסחריים שמיומנים גם בליטיגציה. אז אם אתם מעוניים לרכוש עסקים חמים או אפילו לבטל חוזה כדאי שיעמוד לצדם עורך דין מסחרי שמבין עניין. 

עו"ד גיא קולן הינו מומחה לדיני מסחר בעל ניסיון רב בהופעות בבתי המשפט. בנוסף צבר ניסיון ייחודי עשיר בליווי רשתות מזכות וזכיינים, וכן בגיבוש הסכמי שותפים, ליווי הליכי פירוק מרצון של חברות ועוד. הניסיון, ולצידו הבקיאות המעמיקה, מבטיחים טיפול מסור ומיטבי בכל מצוקה על רקע משפטי והשלמת כל פרוצדורה בירוקרטית באופן המהיר והיעיל ביותר.